Curriculum Vitae
              Studies
1988             Secundair (HAVO), Leiden (NL)
1992             MTS voor Mode en Kleding, Den Haag

1996             Academie voor Schone Kunsten (AP Hogeschool) Master Theaterkostuumontwerpen,Antwerpen
1997             POPOK, Scenografie (postgraduaat), Antwerpen
2000             SLO (Specifieke lerarenopleiding), Antwerpen

              Docent
2017 - nu      Coördinator, Koninklijke Academie voor Schone Kunsten, richting theaterkostuumontwerpen
2009 - nu      Docent kostuumontwerpen, AP Hogeschool, Koninklijke Academie Voor Schone Kunsten,
                    richting theaterkostuumontwerpen, Antwerpen
2005 - nu      KASKA (DKO), richting Mode en Theaterkostuum, Ontwerpen, Antwerpen
2016             Workshop Kostuumontwerpen, Kunstbende o.l.v. Ann Van den Broek

2002 - 2016  Stedelijke Academie voor Beeldende kunsten Mortsel (DKO), filiaalhoofd Edegem en lerares A.B.V  2012             Het firmament Workshop ‘Papier hier’ poppen maken i.s.w. met Peter Devolder
2008 - 2012  Workshops voor Piazza dell’Arte, Theaterkostuumontwerpen
2006             MOMU Antwerpen, Workshop ‘Theater in de etalage’
2004 - 2005  Gastdocent kostuum KASK Gent

              Ervaring
2017
                     Barry                                        Tom                                     Maker Karel Tuytschaever
                     Theaterproductiehuis Zeelandia   Als de klok van A...               Regie Judith De Rijke
                     Hopfrog fanfare en DVV                       

2016   
                     Brussels Volkstheater                 Een Vloo in ‘t uur                  Regie Marc Bober
                     Ultima Thule                              Oeist                                   Regie Jelle Marteel
                     De Poedelfabriek                        Affiche Open Monumentendag (styling)
                     KVS                                          Le grand Cirque                    Regie Simon De Vos
                     Ultima Thule                              Los                                      Coach Wim De Wulf

2015
                    De Kolonie                                 Onzen Held                          Coach Dimitri Duquennoy
                    De Spelerij                                 Oom Wanja                         Regie Paula Bangels
                    Barre Weldaad                            Verdacht                             Regie Barbara Vandendriessche
                    WArd/ward                                 Q61 Cementary                   Choreografie Ann van den Broek
                    Corey MC Corkle                         Kostuum naar schilderij van Cornelis de Vos (uitvoeren)

2014
                   
Potemkino                                  Homeful bliss                       Kortfilm Jan Van Dyck
                    Barre Weldaad                            Billy de Kid                          Regie Barbara Vandendriessche
                    TG Schemering                           Tunnelkoorts                       Regie Eric Vanthillo

                    De spelmaker                             De muur van vermisten        Regie Iwan Pecnik
                    WArd/ward                                 We solo men                       Choreografie Ann van den Broek
                    HETPALEIS en Ultima Thule         Loop                                   Regie Wim Dewulf
                    Het Gevolg                                 Petrus en den doodendraad  Regie Stefaan Perceval 
2013
                    Barre Weldaad                             Acqua Azzurra                    Regie Barbara Vandendriesche
                   
Barry                                          Bare Romance                    Kortfilm van Karel Tuytschaever
                   
Toneelgroep Maastricht                Wolfshuilen                         Regie Judith De Rijke
                    Theater Stap                               Pia Madre                           Regie Karel Tuytschaever
                    Antwerpen Stad                           Couleur sport                   
2012
                    Citizen Cain                                 Untill it hits you                  Kortfilm van Jan Van Dijck
                    De Nieuwe Snaar                         Konec                                Jan De Smet

                    Barre Weldaad                             't Zit zo                             Regie Barbara Vandendriesche
                    Het Gevolg                                  Delphine en haar vriend      Regie Ignace Cornelissen
                   
Ultima Thule                                Eindeloos geduld                Regie Wim De Wulf (ook poppen)
                    Barre Weldaad                             Narcissus 2.0                     Regie Barbara Vandendriesche
                   
Conservatorium                           Slave to the meat               Choreografie Karel Tuytschaever   
                    ZUID Damesconfectie Patronen 
2011
                    Het Gevolg                                  De Drie musketiers             Regie Barbara Vandendriesche
                    HET PALEIS en Ultima Thule         Door de bomen het bos       Regie Wim De Wulf
                    Stichting Hotel Witlox                   Het lied van de krekel         Regie Nathalie Roymans
                   
Theaterproductiehuis Zeelandia     Am Ziel                             Regie Judith de Rijke 
2010
                    Ultima Thule                                Zijde                                  Regie Wim De Wulf
                    Ultima Thule                                Geschift                             Regie Wim De Wulf
                    Theaterproductiehuis Zeelandia     Vlammenstad                     Regie Judith De Rijke
                   
Barre Weldaad                             Lizzy en laura                     Regie Barbara Vandendriesche
                    De Maan                                      Leonce en lena                   Regie Barbara Vanadendriesche
                    (ook poppen)
2009
                   Ultima Thule                                 Stukken van mensen            Regie Wim De Wulf
                   Dansgezelschap Lune                    Peau                                    Choreografie Jennifer Regidor
                   KAiET                                          De verhalenboer                    Regie Geert Hautekiet
                   (Oerol festival en de Zomer van Antwerpen)

                   Barre Weldaad                              De mythe Icarus                   Regie Barbara Vandendriesche
                   Vlaamse opera (kinderkoor)           Op weg naar Woodburry’       Regie Hendrik Eycken

2008
                   RASA                                           Prik                                     Hedendaagse mobiele installatie
                   met Lawrence Malstaf, Pieter Troch, Veerle Waterschoot, Kôhn en Jurgen De Blonde

                   KAiET                                           In die dagen                        Coach Greet Vissers
                   HETPALEIS                                   De storm                             Regie Piet Arfeuille
                  
Theaterproductiehuis Zeelandia      Vandaag geen vis                 Regie Barbara Vandendriesche
                  
Ultima Thule                                 Rostekop                             Regie Wim De Wulf
                   Vlaamse opera                              Samson en Delila                 Regie Amir Nizar Zuabi en Omri
                   Nitzan, kostuums Ashraf Hanna (assistentie) 
2007
                   Het Gevolg                                    De Straat                            Regie Ignace Cornelissen
                  
Ultima Thule                                  Tisaltijdiet                           Regie Wim De Wulf

                   Het Gevolg                                    Faar                                    Regie Barbara Vandendriesche 
2006
                  Het Gevolg                                     Koken met Elvis                   Regie Ignace Cornelissen
                 
Transparant                                    Jacob lenz                           Regie Caroline Petric
                  Theater Froe froe en theater Stap     Rom                                   Regie Marc Maillard
                  (De zomer van Antwerpen)
                  Kopspel en De Maan                        Charlotte Salomon               Regie Greet Vissers
                  Barre Weldaad                                Bomma Quichot                   Regie Barbara Vandendriesche
                 
Toneelgroep Amsterdam en Transparant Intra Muros                   Regie en muziek Eric Sleichim 
2005
                 De Maan                                          Peter en de wolf                   Regie Fernand Verreth
                 KAiET                                              Tour de force                       Coach Greet Vissers
                 (De Zomer van Antwerpen)

                 Het Gevolg                                       Don Quichot                        Regie Barbara Vandendriesche
                
Ultima Thule                                     Milos                                  Regie Wim De Wulf, Joris Joseph 
2004
                 Het huis van Bourgondië                   Grazy Gary’s mobile disco    Regie Domien Van Der Meiren
                 De Queeste                                      9mm                                 Regie Christophe Aussems
                
Bl!ndman en Transparant                  Men in Tribulation               Regie en muziek Eric Sleichim
                 (kunstenfestival des Arts’04)

                 Ilês Flotantes                                   Betty                                 Regie Gil Renders,
                                                                                                                Choreografie Annabel Schellekens
                 Barre Weldaad                                  Lucy, het meisje van vuur  Regie Greet vissers 
2003
                 Ultima Thule                                     1900                                 Regie Christophe Amaye
                 (genomineerd vr 1000 Watt prijs 2003)

                 Barre Weldaad                                 Gruwelpeter in de onderwereld Regie Greet Vissers
                
De Queeste                                      Haarman                            Regie Collectief o.l.v. Christophe
                 Aussems
                 KAiET                                              Gotf                                   Regie Greet Vissers
                 (De Zomer van Antwerpen)

                 Arca (publiekstheater) Gent              Arabische nacht                  Regie Domien Van Der Meiren
                 De Queeste                                     Teheran                             Coach Christophe Aussems 
2002
                 Anna’s Steen                                   Vos en haas                       Regie Bart Embrechts
                 HETPALEIS                                      De Drie badhuisjes             Regie Greet Vissers
                 Anna’s Steen                                   Samen in bed                    Regie Gerda Dendooven, Eric Van
                                                                                                               Thillo
                 Ultima Thule                                   Ruiken en proeven              Regie Joris Joseph
                                                                                                               (Poppen en scenografie)

2001
                 Theater Lantaren Venster R’dam      Leven in hel                        Regie Ramsey Nasr en muzikale
                                                                                                               begeleiding Joost Kleppe
                 De Maan                                        Jammer maar niet erg         Regie Willem Verheyden
                                                                                                              (Poppen en scenografie)

2000
                 Theater Lantaren Venster R’dam      Kroniek van een aangekondigde dood Regie Robbert So
                
Ultima thule                                   Sprookjes                          Regie Joris Joseph (ook poppen)
                 Theater Lantaren Venster R’dam      Ver weg in Europa              Regie Robbert So
                 HETPALEIS                                     Zusje Harmonica                Regie Rieks Swarte en Javier Lopéz
                                                                                                              Pinon (assistentie Carly Everaerts)

1999
                 De Vlaamse Opera                          Het meisje van Zaventem   Regie Hugo Segers 
1998
                 Laika (Blauw vier)                           Cantecleir                         Regie Greet Vissers en Jo Roets
                                                                                                              (i.s.m. Mieja Hollevoet)
                 Laika (Blauw vier)                           Peep en eat                       Regie Peter de Bie

                                                                                                              (i.s.m. Mieja Hollevoet)
                De Nederlandse Reis Opera               Don Giovani                      Regie Ezio Tofolutti (assistentie)
                De Rotterdamse Schouwburg            Het drama van de dochters van Lot Regie Robbert So
               
HETPALEIS en Anna’s Steen              Dr. Deter                          Regie Bart Embrechts 
1997
                Ultima Thule                                    Het paard van Troje           Regie Wim De Wulf
                Film                                                Dief                                  (kostuumassistentie)
                Ultima Thule                                    Mijn vader is een vliegmachien Regie Gretl Van Oertie
                Het Toneelhuis (KNS)                       De thuiskomst                   Regie Leo Madder

1996
                Het Toneelhuis (KNS)                        Hartelik uw Paul van Ostaijen Regie Leo Madder
                Het Toneelhuis (KNS)                        Lanzarote Los Molinos        Regie Leo Madder 

Back to Top